Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Sygnalizacja dźwiękiem włączonych świateł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Sygnalizacja dźwiękiem włączonych świateł

    Zamieszczone przez matrix_pl
    tylko moja kuchenka przepalała 22zł na każde 100 km a twój nie ekologiczny potwór 40zł? jest różnica?
    Jest, ale zobaczymy czy po Nowym roku ta różnica będzie taka duża...
    pinder_m, powiedz mi, ile pali Twoja skodiczka? Kolege nachodzi na 4x4 i chciałby się zorientować, czy różnica między zwykłym, a 4x4 będzie jakoś bardzo odczuwalna...
    phoneman, jak tam twój znaczek? Kiedy się pochwalisz :?:

  • #2
    [O1] Sygnalizacja dźwiękiem włączonych świateł

    Witam Serdecznie
    Mam takie pytanie czy da się w jakiś sposób ustawić opcje, że samochód informuje dźwiękiem o pozostawieniu włączonych świateł gdy wyjmujemy klucz ze stacyjki.
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      TomaszD_BP, no ja tak mam, ale jak to ustawić to nie wiem bo ja nic nie ustawiałem

      Komentarz


      • #4
        a może masz po prostu zwalony miko styk w drzwiach kierowcy stad cisza, wszystkie skody oct. począwszy od O1 miały ten sygnał dźwiękowy
        Auto: Skoda Octavia I
        Kolor: Srebrny
        Pojemność: 1,8T 20V
        Moc: 150KM
        Typ silnika: AGU
        Gaz: STAG-4

        Komentarz


        • #5
          Sygnał powinien być słyszalny przy otwieraniu drzwi. Masz coś zepsute. Ja mam takie samo autko jak ty i u mnie działa. Zacznij od sprawdzania bezpiecznika, później zobacz czy wyłącznik w drzwiach działa?(zapala się światło?)

          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

          Komentarz


          • #6
            Dzięki światło się zapala. Będę szukał przyczyny Octavie mam od 3 dni a w Felicji działało.
            Pozdrawiam

            [ Dodano: Pon 04 Kwi, 11 22:53 ]
            Gdzie mam szukać tego buzera w samochodzie

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X